Zahradní trampolína – koupit či nekoupit?

Jaro klepe na dveře, slunce hřeje čím dál víc a každý se už nemůže dočkat dlouhých slunečních dní. V takto krásných a slunečných dnech Všichni chceme aby naše děti trávili co nejvíce času venku na česrtvém vzduchu. Tak začínáme uvažovat jak našim dětem venkovní hrátky udělat ještě zábavnější a jedním originálním řešením jak pro naše děti tak i pro nás je pořídit si zahradní trampolínu .

Před nákupem trampolíny mají rodiče hodně otázek:

Nezačne  trampolína děti po čase nudit?

Ze zkušenosti víme, že děti milují skákání na trampolíně a jen velmi zřídka je začne  nudit. Zvlášť, když jsou děti malé a  mají hodně kamarádů. Tvořivost k dětským hrám, je impozantní!

Je trampolína pro děti bezpečná?

Jako u většiny hraček a sportovních potřeb (např. kolo) je trampolína pro naše děti bezpečná pokud jí používáme k účelu ke kterému byla určena a podle návodu k použití. Také je potřeba mít na paměti občasnou kontrolu technického stavu trampolíny a v případě vady výměnu stávájících komponentů.

Kolik dětí si může hrát ve stejnou dobu na trampolíně?

Ideální je když na trampolíně skáče jen jedno dítě.

Ale známe děti a víme že si raději hrají s kamarády. V tomto případě je na místě dítě upozornit na možné nebezpečí s tím související.

Vydrží trampolína dlouho ?

Pokud bude trampolína používáná za jejím účelem a nebude překročna její maximální zatíženost jistě nám poslouží dlouhou dobu.

Pružiny a ochranná síť nejvíce podléhá mechanickým vlivům.

O tom kolik vydrží naše trampolína  rozhoduje její kvalita.Levné trampolíny s krátkou životností většinou pochází z on-line aukcí  nebo supermarketu.

Mnohem déle vám vydrží trampolína značková z obchodu nebo zahradního centra.

Nemáte příliš místa na zahradě, nebo máte malý pozemek?

Zahradní trampolíny jsou vyráběny v různých velikostech, díky tomu si vybereme rozměr přesně pro nás. Ale vždy platí „čím větší trampolína tím větší zábava“. Pokud máte dostatek místa, určitě doporučujeme koupit větší, kterou určitě využijete i vy dospělí!!!

Věříme že jsme odpověděli na nejdůležitější otázky, které Vás zajímají a ulehčili Vám tímto nákup zahradní trampolíny.

Pokud máte další otázky určitě nám napište!2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestli se vám líbí náš blog tak se Vám asi budou zamlouvat i naše sociální sítě
0