Kreativní zábava na trampolíně

Trampolína dělá spoustu radosti dětem,ale protože každý rodič ví, že  trampolína může děti časem omrzet. Je přirozené, že pokud děti mají trampolínu každý den, po nějaké doběbudou používat méně často. Nicméně, můžete tomu zabránit a nabídnout dětem jinou zábavu  na trampolíně. Co? Přesvědčte se sami!
Malování křídou na trampolíně
Barevné křídy a trampolína nám zaručí perferkní hru pro naše děti poněkud neobvyklým způsobem. Tato trampolína má odrazovu plochu ideální pro křídové kresby. Kresby na černém pozadí se prezentují velmi pěkně, a první déšť (nebo kbelík vody a hadřík) nám postačí k  tomu aby  byla rohož opět černá. Můžeme tak udělat  soutěž pro děti o nejkreativnější portrét . Stačí nechat svou fantazii volně plynout a zábava je zaručena!

Malování křídou na trampolíně 300×245 Creative  zábava pro celou rodinu.

Kempování ve stanu
3
Kempování ve stanu
Pro stanování na trampolíně potřebujete speciální stan , který dává dětem spoustu nových příležitostí. Na chvíli se trampolína může proměnit ve stan, jako ve skutečném kempu. Ve stanu si můžete odpočinout, jíst, úkryt před deštěm, a dokonce strávit noc! Přenocování ve stanu na trampolíně pro děti bude skvělý zážitek. Jen nezapomeňte na spací pytle a teplé oblečení. 4
Balónky na trampolíně
Jen pár balónů a skákání na trampolíně se stane mnohem zajímavější. Balónky učí  dětí soustředění, zlepšuje smysl pro směr a rovnováhu.
5
Měkký míč
Pro tuto zábavu je nejlepší míč z měkkého materiálu, např. z houby nebo měkké gumy. S míčem si můžete zahrát řadu jednoduchých her, které na trampolíně nebudou tak snadné. Vybíjená by měly být prováděna na trampolíně s větším průměrem. Musíme mít více prostoru a více možností. Záleží jen na naši kreativitě při hře, jen nesmíme zapomenout na bezpečnostní pravidla.
Na trampolíně si můžeme hrát na neskutečně mnouho způsobů . Takže pojďme být kreativní a vymýšlet jejich způsoby. Musíme však být vědomi bezpečnosti. Pojďme se bavit, ale s mírou, v rozumných mezích. Rodiče by měli věnovat velkou pozornost tomu, co jejich dítě dělá na trampolíně a mimo ni.
Jestli se vám líbí náš blog tak se Vám asi budou zamlouvat i naše sociální sítě
0