ISPO očima GOFIT

5. – 8. února náš tým GOFIT navštívil ISPO v Mnichově.

Co jsme tam dělali? Jaké jsou naše dojmy ? Zveme Vás ke čtení!

Několik slov o ISPO…

ISPO je největší Mezinární veletrh Sportovních potřeb, sportovní módy.Je jedním s největších odborných akcí, která združuje vystavovatele i návštěvníky z celého světa.Každým rokem se koncem ledna začátkem února spojí v Mnichově největší značky a místní producenti, aby si vyměnili zkušenosti, představili nové produkty a navázali nové kontakty.Letošní ISPO shromáždilo více jak 2800 vystavovatelů a kolem 80 tisíc návštěvníků.

Celé ISPO je soustředěno do 16 hal na povrchu 180000 m2.Na ISPO vystavovaly své zboží i polské společnosti jako GOFIT, 4F, Active Pro, KAPS, Milo-Sport, Aqua-Speed, Bat Sport, Vision One, GT Sport, pavouk, Sure Shot, Turbokolor, Zagano a mnohem více.

ISPO má také své ceny jako ISPO BrandNew Awards, která oceňuje mladé podnikatele inovativních produktů a nebo Eco Responsibility Award pro producenty, kteří dodržují předpisy v oblasti životního prostředí.

Pro návštěvníky a společnosti je připraveno mnoho konferencí a setkání se známými osobnostmi ze svšta sportu. V letošním roce ISPO navštívili mimo jiné i Philipp Lahm, Michael Phelps, Marcus Wasmeier, Reinhold Messner, Alberto Tomba. Módní nadšenci mohli shlédnout módní a sportovní přehlídky a zúčastnit se mnoha akcí.

 

ISPO očima GOFIT

Na ISPO jsme přijeli den před zahájením to je 4. února v odpoledních hodinách. Po dlouhé cestě však nebyl čas na odpočinek. Čekali jsme celý den, poté stavěli stánek snažili se zviditelnit náš nový produkt. Vyplatilo se … podívejte se na efekt…

 

2

Další den byl spojen se setkáním s návštěvštěvníky, rozhovory, prezentace výrobků.Náš představovaný nejnovější produkt jsou Fitness trampolíny GOFIT, ktré jsou určeny pro profesionální použití ve fitness klubech  a k rehabilitaci. Stojí z zmínku že jsou to trampolíny polské výroby. Inovativní technologie výroby přilákala velký počet návštěvníků.

Desítky setkání, rozhovory, ukázky výrobků, testování … takto jsme prožili čas na ISPO. Po několika dnech jsme se vrátili do Waršavy, unavení , ale plní nových nápadů a plánů. Čas strávený na ISPO určitě nebyl špatně využitým časem a příští rok se budeme chtít opět zůčastnit.

3 4 5

 

Jestli se vám líbí náš blog tak se Vám asi budou zamlouvat i naše sociální sítě
0