Hry na trampolíně – 1. díl

Zdroj: bekassine...  https://www.flickr.com/photos/bekassine/3513368260/
Zdroj: bekassine… https://www.flickr.com/photos/bekassine/3513368260/

Trampolína je jedna z nejlepších investic, hlavně pokud máte děti, protože se nikdy nemusíte strachovat, že by měly málo pohybu nebo by náhodou na zahradě neměly co dělat. A má to ještě jednu výhodu: Všechny jsou na jednom místě, takže jedním pohledem zkontrolujete počet a stav vašich ratolestí :D. Nicméně po chvíli může začít hopsání všechny trochu nudit a právě proto přicházíme se sérií her na trampolíně pro děti, které všechny zúčastněné dostanou zpátky do varu.

 

Tak trochu jiný „Kuba řekl …“

Určitě si z dětství všichni pamatujete hru „Kuba řekl …“, když ji ale hrajete na trampolíně, dostává úplně nový rozměr. Ne jenže můžete provádět úplně nové druhy úkonů, jako jsou ultra vysoké žabí výskoky a podobně, ale udělat cokoli je mnohem náročnější a proto hra na trampolíně dokonale nahradí trénink, při kterém všichni spálí spousty kalorií, užijí si hromady legrace a příjemně se unaví.

A co vy? Podělte se s námi v komentářích, jaké hry hrajete na trampolíně vy. Podělte se o váš názor a zkušenosti a už brzo se můžete těšit na další díl!

Za trampolínyzahradní.cz Lenka

 

Jestli se vám líbí náš blog tak se Vám asi budou zamlouvat i naše sociální sítě
0